Про нас

     Фирма ТОВ "Блиск-Стиль" пропонує широкий асортимент рушникосушок (дизайн-радіаторів) з нержавіючої сталі, поручнів, нестандартних виробів (драбини для басейнів, предмети інтер'єру ).

     Працюючи на сантехнічному ринку України з 2004 року, наша фірма здобула не тільки величезний досвід в виробництві цієї продукції, але й розробила чудову пропозицію по асортименту , в який входять найпопулярніші моделі на будь-який смак. Рушникосушки мають широку різноманітність форм, і габаритних розмірів, тому окрім своєї основної функції - нагрівання повітря, сушки речей вони можуть бути гармонійно встроєні в інтер'єр приміщеня.

     Для виготовлення рушникосушок використовується нержавіюча сталь, якість матеріалу підтверджена сертифікатом. Труби з нержавіючої сталі мають переваги перед своїми аналогами з латунних сплавів: завдяки високим антикорозійним якостям, міцності термін їх експлуатації практично не має обмежень. Постачальниками нержавіючих труб є - італійські фірми. Марка використовуваної труби - "AISI 304", В технології зварки нержавіючих труб використовується метод "TIG" (тіговий шов). Він дозволяє досягнутия коефіцієнта міцності і герметичності зварочного шва, в процесі виготовлення труби ведеться ультразвукове сканування шва, після чого трубу перевіряють під тиском більше 150 атмосфер! Для "вітчизняних" систем водопостачання з їх агресивным хімічнимим складом води і різкими перепадами тиску такі труби підходять ідеально. Завдяки цьому ми можемо давати гарантії на наші вироби.

     Для Вас: широкий асортимент, гнучка система знижок, різні форми оплати. До кожного конкретного покупця у нас індивідуальний підхід: підбір товарів по каталогу, можливість замовлення по кресленню.

доставка бескоштовна або організуєм відправку товара по регіону через транспортную компанію.

Вас зацікавив наш товар, Ви можете прислати замовлення по e-mail: blesc@ukr.net

більш детальну інформацію Ви можете отримати по тел.:
8 (0432) 68-94-31 (т/ф)
+38 (067) 290 95 04;
+38 (097) 350 29 44;
+38 (067) 415-01-43.